Kraj

LOGISTYKA

Łańcuch dostaw

Safic-Alcan, znajdując się w czołówce dystrybutorów specjalistycznych składników chemicznych dla różnych branż, stawia sobie za jako jeden z głównych celów najwyższej klasy serwis logistyczny skierowany na dostawców i klientów.

Chcemy zapewnić najlepsze rozwiązania logistyczne naszym dostawcom pośrednicząc całkowicie lub częściowo podczas dostarczania towaru na rynek.

Kierując się w stronę klientów naszym celem jest dostawa produktów zgodnie ze standardem wysokiego bezpieczeństwa: wszędzie, na czas, w odpowiedniej formie dostawy, tak aby sprostać różnorodnym wymaganiom.

Elastyczne magazynowanie

Safic-Alcan posiada rozbudowaną sieć dostaw, która daje elastyczność pozwalającą zaspokoić lokalne i globalne potrzeby na najwyższym poziomie usług.

W logistyce współpracujemy z solidnymi partnerami w oparciu o długotrwałe relacje biznesowe. Nasi partnerzy posiadają wiedzę, odpowiednie certyfikaty i upoważnienia.

Gwarantuje to naszej firmie działanie w pełnej zgodności z obowiązującymi przepisami i standardami biznesowymi.

Magazyny partnerskie są monitorowane przez odpowiednie zespoły i audytowane tak często, jak jest to konieczne.

  • logistics-.jpg
  • logistics-Safic.jpg
  • logistics-truck.jpg
  • logistics-tw.jpg
  • logistics-your-time.jpg

Próbki i przepakowywanie

Nasz łańcuch dostaw obejmuje dostarczanie klientom próbek, które służą nowo powstającym projektom.

Częścią naszych usług są także rozwiązania dotyczące przepakowywania, które możemy zapewnić korzystając ze współpracy z siecią naszych partnerów.

W każdym przypadku zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, abyśmy mogli poznać zapotrzebowanie i zaproponować odpowiednie do niego rozwiązania.zapomniałeś hasła ?